• Apartmány Vivaldi Mikulov

  Apartmány Vivaldi

  Mikulov

Dotek historie přímo v centru Mikulova

Apartmány Vivaldi Vás okouzlí neopakovatelnou atmosférou. Užijte si dotek dávné historie v samotném srdci Mikulova...

Každý z pokojů Vivaldi má své vlastní kouzlo a přináší hostům maximální pohodlí. Barevné kombinace působí elegantním dojmem a nenásilně spojují historické prostory s požadavky současného ubytování. Všechny hotelové pokoje jsou vybaveny televizí, připojením na internet, rychlovarnou konvicí, lednicí a koupelnou s vanou či sprchovým koutem. K příjemným drobnostem patří fén na pokoji a žehlička s žehlicím prknem na vyžádání u obsluhy. Apartmány jsou ve třech nadzemních podlažích, které spojuje historické schodiště (národní památka) a samozřejmě také výtah. V prvním patře je pro hosty k dispozici útulný balkonek s krásným výhledem na Svatý kopeček a Kozí hrádek, ve druhém patře je stolní fotbálek. 

Příjezd k apartmánům Vivaldi je možný pouze po jednosměrné ulici Česká, vjezd na parkoviště je vlevo před Vinotékou Volařík. Apartmány nemají recepci, ubytování je možné v době 15-18 hodin. Půl hodiny před příjezdem nás kontaktujte na tel. čísle +420 608 034 787, přijedeme vás ubytovat. Uzamčené a kamerou střežené parkoviště je jedním z mála míst v Míkulově, kde je možné trvale parkovat přímo u ubytovacího zařízení. Parkování je nutné předem objednat, počet míst je omezen. Apartmány nenabízí možnost snídaní, ale v dochůzkové vzdálenosti do 3 min je k dispozici několik zařízení, kde je možné velmi vydatně posnídat a užít si atmosféru historického Mikulova. 

  Apartmány

  Apartmán Vivaldi

  Apartmány č. 1-3

  Počet osob: 2+1

  Ap1 3 Uvod
  Ap1 3 1
  Ap1 3 2
  Ap1 3 3

  Apartmány č. 1-3 jsou v přízemí budovy. Všechny mají výhled na zámek Mikulov, kostel Sv. Václava a Kostelní náměstí s jeho romantickými kavárničkami.

  Apartmány mají 2 postele, které je možné uspořádat u sebe či odděleně, s možností jedné přistýlky.

  Vybavení pokoje: TV, wifi, pracovní stůl s židlí, 2 křesla, rozkládací křeslo, lednice, varná konvice (porcovaný čaj, káva, cukr), fén, prostorná koupelna se sprchovým koutem.

  Apartmány č. 4-6

  Počet osob: 2+1

  Ap4 6 Uvod
  Ap4 6 1
  Ap4 6 2
  Ap4 6 3

  Apartmány č. 4-6 jsou v 1. patře budovy, které je dostupné po historickém schodišti, či výtahem. Pokoje s historickými stropními trámy nabízí úchvátný výhled na historické centrum Mikulova. Na tomto podlaží je hostům k dispozici malý balkonek s výhledem na Kozí hrádek a Svatý kopeček - ideální místo pro ranní kávičku...

  V apartmánu jsou 2 postele, které je možné uspořádat u sebe či odděleně, s možností jedné přistýlky. 

  Vybavení pokoje: TV, wifi, pracovní stůl s židlí, 2 křesla, rozkládací křeslo, lednice, varná konvice (porcovnaný čaj, káva, cukr), fén, prostorná koupelna se sprchovým koutem.

  Apartmán č. 7

  Počet osob: 2

  Pokoj7 1
  Pokoj7 2
  Pokoj7 3
  Pokoj7 4

  Útulný apartmán v podkroví (2. patře) je dostupný po historickém schodišti, či výtahem. Z okna je přímý výhled na kostel sv. Václava, zámek Mikulov a Kostelní náměstí s jeho romantickými kavárničkami. Na chodbě v tomto patře je k dispozici pro hosty stolní fotbálek.

  Pokoj se 2 postelemi, které je možné uspořádat u sebe či odděleně. 

  Vybavení pokoje: TV, wifi, pracovní stůl s židlí, dvě křesla, lednice, varná konvice (porcovnaný čaj, káva, cukr), fén, koupelna se sprchovým koutem.

  Apartmán č. 8

  Počet osob: 2+2

  Ap8 Uvod
  Ap8 1
  Ap8 2
  Ap8 3

  Největší apartmán je v podkroví (2. patře) a je dostupný po historickém schodišti, či výtahem. Nabízí nejkrásnější výhledy na zámek Mikulov, kostel Sv. Václava a Kostelní náměstí s jeho romantickými kavárničkami. Na chodbě v tomto patře je k dispozici pro hosty stolní fotbálek.

  V prostorné ložnici jsou 2 postele, které je možné uspořádat u sebe či odděleně, ve durhém pokoji je rozložitelné sofa pro další dvě přistýlky. 

  Vybavení pokoje: TV, wifi, pracovní stůl s židlí, dvě křesla, rozkládací sofa, lednice, varná konvice (porcovnaný čaj, káva, cukr), fén, prostorná koupelna s rohovou vanou.

  Apartmán č. 9

  Počet osob: 4

  Ap9 Koupelna
  Ap9 Postel1
  Ap9 Postel2
  Ap9 Stul

  Čtyřlůžkový apartmán č. 9 je v nejnižším podlaží budovy, což hosté oceňují zejména v teplých letních měsících. Klenbové stropy, krb a velký jídelní stůl dávají prostoru nezaměnitelné kouzlo.

  Apartmán má dvě manželské postele a je ideální pro rodinu se dvěma dětmi.

  Vybavení pokoje: Jídelní stůl + 4 židle, křeslo, gauč, krb,TV, wifi, lednice, varná konvice (porcovaný čaj, káva, cukr), trezor, žehlící prkno, žehlička, fén, koupelna se sprchovým koutem.

   

  Ceník ubytování

  Sezóna: 1. 3. - 31. 10. a 23. 12. - 1. 1.     /     Mimosezóna: 1. 11. - 22. 12. a 2. 1. - 28. 2.

  • Apartmány č. 1-3 - Sezóna:
   2000 Kč (2 osoby)

   1400 Kč mimo sezónu

  • Apartmány č. 4-6 - Sezóna:
   2000 Kč (2 osoby)

   1400 Kč mimo sezónu

  • Apartmán č. 7 - Sezóna:
   2000 Kč (2 osoby)

   1400 Kč mimo sezónu

  • Apartmán č. 8 - Sezóna:
   2200 Kč (2 osoby)

   1600 Kč mimo sezónu

  • Ap. č. 9 - Sezóna:
   2400 Kč (2 os) + 1000 Kč (další os.)

   1700 Kč (+ 800 Kč další os.) mimo sez.

  Dítě do 3 let

  zdarma bez nároku na přistýlku

  Přistýlka

  400 Kč/den

  Domácí mazlíčci

  250 Kč/den

  Poplatek za pobyt

  35 Kč/osoba /den

  V cenách není zahrnut

  Parkování na uzamykatelném parkovišti

  100 Kč/auto/den

  Počet míst je omezen - nutno rezervovat předem

  Cena ubytování v době Pálavského vinobraní

  5000 Kč/ dvoulůžko/noc

   

  Platba při příjezdu je možná v hotovosti či kartou. 

  Mikulov

  Málokterá přírodní oblast nabízí tolik možností k aktivnímu pobytu v přírodě jako Mikulov a jeho okolí. Reliéf krajiny je utvářen Mikulovskou pahorkatinou s vápencovým hřebenem Pavlovských vrchů a zalesněným Milovickým lesem.

  Skalnatá Pálava přitahuje pozornost rozmanitostí rostlin a živočichů, neopakovatelnou krásou všudepřítomných vinohradů a jistou podobností s oblastmi v okolí Středozemního moře.  

  Město Mikulov nabízí nesčetné historické památky, v těšné blízkosti Mikulova je Lednicko-valtický areál, který je zapsán do světového dědictví UNESCO. Mikulov je vyhlášený velkým počtem tradičních kulturních akcí, z nichž nejnavštěvovanější je Pálavské vinobraní.

  Vydejte se do unikátní přírody, do míst, kudy kráčela historie a nezapomeňte si návštěvu zpestřit degustací místních vín. Vápencové podloží jim dalo do vínku neopakovatelnou mineralitu.

  Mikulov