• Apartmány Vivaldi Mikulov

  Apartmány Vivaldi

  Mikulov

Dotek historie přímo v centru Mikulova

Apartmány Vivaldi Vás okouzlí neopakovatelnou atmosférou. Užijte si dotek dávné historie v samotném srdci Mikulova...

Každý z pokojů Vivaldi má své vlastní kouzlo a přináší hostům maximální pohodlí. Barevné kombinace působí elegantním dojmem a nenásilně spojují historické prostory s požadavky moderního ubytování. Všechny hotelové pokoje jsou vybaveny televizí, připojením na internet, rychlovarnou konvicí, lednicí a koupelnou s vanou či sprchovým koutem. K příjemným drobnostem patří žehlička, žehlicí prkno, fén a trezor na každém pokoji. Apartmány jsou ve třech nadzemních podlažích, které spojuje historické schodiště (národní památka) a samozřejmě také výtah. V prvním patře je pro hosty k dispozici útulný balkonek s krásným výhledem na Svatý kopeček a Kozí hrádek, ve druhém patře je stolní fotbálek. 

Při rezervaci pokoje na 3 a více nocí přes tyto webové stránky Vám jako DÁREK na uvítanou připravíme na pokoj láhev přívlastkového vína z Vinařství Volařík Mikulov. 

Příjezd k apartmánům Vivaldi je možný pouze po jednosměrné ulici Česká, vjezd na parkoviště je vlevo před Vinotékou Volařík. Apartmány jsou bezkontaktní. Po rezervaci a zaplacení si při příjezdu kartu od pokoje vyzvednete v kodované skříňce u vstupu do objektu.  Uzamčené a kamerou střežené parkoviště je jedním z mála míst v Míkulově, kde je možné trvale parkovat přímo u ubytovacího zařízení. Parkování je nutné předem objednat, počet míst je omezen. Apartmány nenabízí možnost snídaní, ale v dochůzkové vzdálenosti do 3 min je k dispozici několik zařízení, kde je možné velmi vydatně posnídat a užít si atmosféru historického Mikulova. 

  Apartmány

  Apartmán Vivaldi

  Apartmány č. 1-3

  Počet osob: 2+1

  Ap1 3 Uvod
  Ap1 3 1
  Ap1 3 2
  Ap1 3 3

  Apartmány č. 1-3 jsou v přízemí budovy. Všechny mají výhled na zámek Mikulov, kostel Sv. Václava a Kostelní náměstí s jeho romantickými kavárničkami.

  Apartmány mají 2 postele, které je možné uspořádat u sebe či odděleně, s možností jedné přistýlky.

  Vybavení pokoje: TV, wifi, pracovní stůl s židlí, 2 křesla, rozkládací křeslo, lednice, varná konvice (porcovaný čaj, káva, cukr), trezor, žehlící prkno, žehlička, fén, prostorná koupelna se sprchovým koutem.

  Apartmány č. 4-6

  Počet osob: 2+1

  Ap4 6 Uvod
  Ap4 6 1
  Ap4 6 2
  Ap4 6 3

  Apartmány č. 4-6 jsou v 1. patře budovy, které je dostupné po historickém schodišti, či výtahem. Pokoje s historickými stropními trámy nabízí úchvátný výhled na historické centrum Mikulova. Na tomto podlaží je hostům k dispozici malý balkonek s výhledem na Kozí hrádek a Svatý kopeček - ideální místo pro ranní kávičku...

  V apartmánu jsou 2 postele, které je možné uspořádat u sebe či odděleně, s možností jedné přistýlky. 

  Vybavení pokoje: TV, wifi, pracovní stůl s židlí, 2 křesla, rozkládací křeslo, lednice, varná konvice (porcovnaný čaj, káva, cukr), trezor, žehlící prkno, žehlička, fén, prostorná koupelna se sprchovým koutem.

  Apartmán č. 7

  Počet osob: 2

  Pokoj7 1
  Pokoj7 2
  Pokoj7 3
  Pokoj7 4

  Apartmán v podkroví (2. patře) je dostupný po historickém schodišti, či výtahem. Útulný pokoj nabízí úchvátný výhled na zámek Mikulov, věž kostela Sv. Václava a Kostelní náměstí s jeho romantickými kavárničkami. Na chodbě v tomto patře je k dispozici pro hosty stolní fotbálek.

  Pokoj se 2 postelemi, které je možné uspořádat u sebe či odděleně. 

  Vybavení pokoje: TV, wifi, pracovní stůl s židlí, dvě křesla, lednice, varná konvice (porcovnaný čaj, káva, cukr), trezor, žehlící prkno, žehlička, fén, prostorná koupelna se sprchovým koutem.

  Apartmán č. 8

  Počet osob: 2+2

  Ap8 Uvod
  Ap8 1
  Ap8 2
  Ap8 3

  Největší apartmán je v podkroví (2. patře) a je dostupný po historickém schodišti, či výtahem. Nabízí nejkrásnější výhledy na zámek Mikulov, kostel Sv. Václava a Kostelní náměstí s jeho romantickými kavárničkami. Na chodbě v tomto patře je k dispozici pro hosty stolní fotbálek.

  V prostorné ložnici jsou 2 postele, které je možné uspořádat u sebe či odděleně, ve durhém pokoji je rozložitelné sofa pro další dvě přistýlky. 

  Vybavení pokoje: TV, wifi, pracovní stůl s židlí, dvě křesla, rozkládací sofa, lednice, varná konvice (porcovnaný čaj, káva, cukr), trezor, žehlící prkno, žehlička, fén, prostorná koupelna s rohovou vanou.

  Apartmán č. 9

  Počet osob: 4

  Ap9 Krb
  Ap9 Loznice
  Ap9 Loznice2

  Apartmán č. 9 je v nejnižším podlaží budovy, což hosté oceňují zejména v teplých letních měsících. Klenbové stropy, krb a velký jídelní stůl dávají prostoru nezaměnitelné kouzlo.

  Apartmán má dvě manželské postele a je ideální pro rodinu se dvěma dětmi.

  Vybavení pokoje: Jídelní stůl + 4 židle, křeslo, gauč, krb,TV, wifi, lednice, varná konvice (porcovaný čaj, káva, cukr), trezor, žehlící prkno, žehlička, fén, koupelna se sprchovým koutem.

   

  Apartmán U Čápa

  Počet osob: 4

  1cap Kuchyn
  2Cap Loznice
  3Cap Loznice2
  4Cap Krb
  5Cap Koupelna
  6Cap Terasa

  Apartmán je umístěn cca 300 m od budovy Vivaldi v podkroví Domu U Čápa. Vstup je z ulice Brněnská 13, v přízemí budovy je prodejna vín Volařík.

  Apartmán má jednu manželskou postel a rozkládací pohovku pro další dvě osoby. Je ideální pro rodinu se dvěma dětmi, která preferuje komfort v centru města. Součástí klimatizovaného apartmánu je soukromá vyhlídková terasa s posezením, grilem a sprchou.

  Vybavení pokoje: Prostorná chodba s balkonkem, plně vybavená kuchyň - pračka, myčka, varná deska, varná konvice, mikrovlnná a pečící trouba, lednice, digestoř, jídelní stůl, gauč, krb, TV, wi-fi, klimatizace, žehlička, dvě ložnice, dvě koupelny - jedna se sprchovým koutem, druhá s vanou. Z druhé koupelny vede točité schodiště na terasu se sprchou, posezením a grilem. Z terasy je výhled na dominanty města - Kozí hrádek, Svatý kopeček, zámek a kostel sv. Václava.

   

  Ceník ubytování

  Sezóna: 1. 4. - 31. 10. a 23. 12. - 1. 1.     /     Mimosezóna: 1. 11. - 22. 12. a 2. 1. - 31. 3.

  • Apartmány č. 1-3 - Sezóna:
   1600 Kč (2 osoby)
   1300 Kč mimo sezónu
  • Apartmány č. 4-6 - Sezóna:
   1600 Kč (2 osoby)
   1300 Kč mimo sezónu
  • Apartmán č. 7 - Sezóna:
   1500 Kč (2 osoby)
   1200 Kč mimo sezónu
  • Apartmán č. 8 - Sezóna:
   1900 Kč (2 osoby)

   1600 Kč mimo sezónu

  • Apartmán č. 9 - Sezóna:
   3000 Kč (4 osoby)
   2000 Kč (2 osoby)
  • Apartmán U Čápa - Sezóna:
   5000 Kč (4 osoby),
   4000 Kč (2 osoby)

  Cena v případě pouze jedné osoby v Apartmánech č. 1-7:
  1100 Kč v sezoně a 900 Kč v mimosezoně.

  Dítě do 3 let

  zdarma

  Přistýlka

  350 Kč/den

  Domácí mazlíčci

  250 Kč/den

  Poplatek za pobyt

  21 Kč/osoba /den

  V cenách není zahrnut

  Parkování na uzamykatelném parkovišti

  100 Kč/auto/den

  Počet míst je omezen - nutno rezervovat předem

  Ceny v době trvání Pálavského vinobraní

  + 25 % k cenám v sezoně

  (druhý víkend v září)

  Při rezervaci a pobytu na 3 a více dny od nás získáte na pokoj láhev vína z Vinařství Volařík jako DÁREK.

  Mikulov

  Málokterá přírodní oblast nabízí tolik možností k aktivnímu pobytu v přírodě jako Mikulov a jeho okolí. Reliéf krajiny je utvářen Mikulovskou pahorkatinou s vápencovým hřebenem Pavlovských vrchů a zalesněným Milovickým lesem.

  Skalnatá Pálava přitahuje pozornost rozmanitostí rostlin a živočichů, neopakovatelnou krásou všudepřítomných vinohradů a jistou podobností s oblastmi v okolí Středozemního moře.  

  Město Mikulov nabízí nesčetné historické památky, v těšné blízkosti Mikulova je Lednicko-valtický areál, který je zapsán do světového dědictví UNESCO. Mikulov je vyhlášený velkým počtem tradičních kulturních akcí, z nichž nejnavštěvovanější je Pálavské vinobraní.

  Vydejte se do unikátní přírody, do míst, kudy kráčela historie a nezapomeňte si návštěvu zpestřit degustací místních vín. Vápencové podloží jim dalo do vínku neopakovatelnou mineralitu.

  Mikulov